Ładowanie Wydarzenia

Wszelka chwała Śri Śri Jagannatha Baladeva Subhadra !!!
Wszelka chwała Śri Śri Gaura-Nitay !!!
Wszelka chwała Śrila Prabhupadzie !!!
Po raz 16-ty otrzymaliśmy od władz Wrocławia zielone światło na organizacje Festiwalu Ratha Yatra, który planowany jest na:
13 LIPCA 2024
Miejscem festiwalu jak co roku będzie Wrocław.
Kryszna w swojej niezwykłej formie bóstw Śri Śri Jagannath Baladev Subhadra oraz w formie Świętego Imienia jest gotów przybyć dla pomyślności wszystkich, którzy będą chcieli się z nim zobaczyć oraz dla tych którzy jeszcze go nie znają.
Dla wielu z gości odwiedzających ten festiwal jest to niepowtarzany moment na doświadczenie w tak bezpośredni sposób tylu przejawów duchowości naraz (darszan Bóstw, prasadam, kirtany, bhajany, sadhu sanga itd.). RATHA YATRA to ocean miłosierdzia. Wspólnie po raz kolejny, wszyscy razem możemy sprawić, że rozmiar tego oceanu będzie imponujący. Natomiast to jak bardzo będzie on imponujący zależy od każdego z nas z osobna. Wysiłek każdego z nas jest częścią dużej całości.
To co najpiękniejsze w tym festiwalu to fakt, iż każdy z nas może stać się jego częścią (współorganizatorem). Jest tak wiele możliwości na każdym jego etapie by dać coś od siebie dla innych, zadowalając w ten sposób swojego mistrza duchowego, Śrila Prabhupada a w ostateczności samego Pana Krysznę.
W roku 2024 planowany budżet na organizacje festiwalu wynosi:
22 000 PLN
Jest to minimum by można było stworzyć festiwal na poziomie festiwalu ubiegłorocznego, każda kwota która przekroczy ten budżet wpłynie jeszcze bardziej na jego atrakcyjność.
Zwracamy się z pokorną prośbą o wsparcie do każdej osoby, która może pomóc. Razem możemy stworzyć przepiękny festiwal, dla przyjemności Pana Kryszny i pomyślności każdej osoby, która będzie w niego zaangażowana czy to jako gość czy współorganizator.
Poniżej podajemy nr konta i dane do przelewu dla osób pragnących wesprzeć finansowo tę niezwykła inicjatywę:
Międzynarodowe Towarzystwo Świadomości Kryszny
Świątynia we Wrocławiu
ul. Brodzka 157
54-067 Wrocław
Numer konta
53 1750 0012 0000 0000 4106 7397
W tytule wpłaty proszę wpisać:
Imię duchowe lub Imię i nazwisko
Dodatkowo dla wygody wszystkich pragnących wesprzeć finansowo Festiwal Ratha Yatra 2024 można to zrobić przez stronę ZRZUTKA.PL klikając na adres:
https://zrzutka.pl/z/ry2024

W imieniu organizatorów
Festiwalu Ratha Yatra 2024
W.s
Madhava Bhagavan das

Share This Story, Choose Your Platform!

Przejdź do góry