Ładowanie Wydarzenia
Wszelka chwała Śri Śri Jagannatha Baladeva Subhadra !!!
Wszelka chwała Śri Śri Gaura-Nitay !!!
Wszelka chwała Śrila Prabhupadzie !!!
Dziś w ten niezwykle pomyślny dzień Maha Śiva Ratri, pragniemy poinformować, iż mamy potwierdzoną datę Festiwalu Ratha Yatra, który planowany jest na:
2 LIPCA 2022
Miejscem festiwalu jak co roku będzie Wrocław.
W tym roku dostaliśmy kolejną szansę by konturować to niezwykłe wydarzenie, by przywołać niezwykłą pomyślność po raz kolejny.
Data ogłoszenia tej wiadomości nie jest przypadkowa, dziś wypada Maha Śiva Ratri. Śiva znaczy pomyślny, Pan Śiva to najpotężniejszy wielbicielem Pana Kryszny, jest bardzo łaskawy, jako wielbiciel jest zainteresowany pomyślnością wszystkich żywych istot.
Właśnie w ten potężny dzień jakim jest Maha Śiva Ratri, pragniemy rozpocząć praktyczne przygotowania do Festiwalu Ratha Yatra 2022 czyli zbieranie funduszy na tegoroczny festiwal.
Od dzisiejszego dnia, każda osoba, która czyta te słowa może stać się współorganizatorem pomyślności dla niezliczonej liczby żywych istot, która szczególnie w tym trudnym czasie jest tak bardzo ważna. Otrzymaliśmy niezwykłą możliwość stworzenia ambasady świata duchowego, która jest enklawą spokoju w tym bezwzględnym i brutalnym materialnym świecie. Coroczny Festiwal Ratha Yatra na wrocławskim rynku jest tą właśnie ambasadą, do której wstęp ma każdy, a którą tworzymy wszyscy razem.
Kryszna w swojej niezwykłej formie bóstw Śri Śri Jagannath Baladev Subhadra oraz w formie Świętego Imienia jest gotów przybyć dla pomyślności wszystkich, którzy będą chcieli się z nim zobaczyć oraz dla tych którzy jeszcze go nie znają.
Dla wielu z gości odwiedzających ten festiwal jest to niepowtarzany moment na doświadczenie w tak bezpośredni sposób tylu przejawów duchowości naraz ( darszan Bóstw, prasadam, kirtany, bhajany, sadhu sanga itd.). RATHA YATRA to ocean miłosierdzia. Wspólnie po raz kolejny, wszyscy razem możemy sprawić, że rozmiar tego oceanu będzie imponujący. Natomiast to jak bardzo będzie imponujący zależy od każdego z nas z osobna. Wysiłek każdego z nas jest częścią dużej całości.
To co najpiękniejsze w tym festiwalu to fakt, iż każdy z nas może stać się jego częścią ( współorganizatorem ). Jest tak wiele możliwości na każdym jego etapie by dać coś od siebie dla innych, zadowalając w ten sposób swojego mistrza duchowego, Śrila Prabhupada a w ostateczności samego Pana Krysznę.
W roku 2022 planowany budżet na organizacje festiwalu wynosi, podobnie jak w roku poprzednim:
22 000 PLN
Jest to minimum by można było stworzyć festiwal na poziomie festiwalu ubiegłorocznego, każda kwota która przekroczy ten budżet wpłynie jeszcze bardziej na jego atrakcyjność.
Zwracamy się z pokorną prośbą o wsparcie do każdej osoby, która może pomóc. Razem możemy stworzyć przepiękny festiwal, dla przyjemności Pana Kryszny i pomyślności każdej osoby, która będzie w niego zaangażowana czy to jako gość czy współorganizator.Poniżej podajemy nr konta i dane do przelewu dla osób pragnących wesprzeć finansowo tę niezwykła inicjatywę:
Międzynarodowe Towarzystwo Świadomości Kryszny
Świątynia we Wrocławiu
ul. Brodzka 157
54-067 Wrocław
Numer konta
53 1750 0012 0000 0000 4106 7397
W tytule wpłaty proszę wpisać:
Imię duchowe lub Imię i nazwisko
Dodatkowo dla wygody wszystkich pragnących wesprzeć finansowo Festiwal Ratha Yatra 2022 można to zrobić przez stronę ZRZUTKA.PL klikając na adres:
Poniżej link do pełnego raportu finansowego Festiwalu Ratha Yatra 2022:
Jeśli ktoś z wpłacających nie życzy sobie by jego dane (imię i nazwisko lub imię duchowe) widniały w tym raporcie prosimy o taka informacje na adres info@harinam.pl
W imieniu organizatorów
Festiwalu Ratha Yatra 2022
W.s
Madhava Bhagavan das

Share This Story, Choose Your Platform!

Przejdź do góry