Nasza Światynia teraz wygląda tak.
Elewacja i dach 2016
Jesteśmy w samym środku remontu dachu i elewacji, z ociepleniem budynku włącznie. Ekipa zrobi to bardzo szybko, jeśli nie będzie jakichś przypadków losowych.
Remont był konieczny od dawna i zbieraliśmy na ten cel pieniądze. Początkowo zakładaliśmy jedynie wymianę dachu, bo było to najpilniejsze. Jednakże z czasem pojawiła się idea, że takie prace jak elewacja i ocieplenie będą tańsze, jeśli są robione za jednym zamachem. Rusztowanie trzeba wtedy rozkładać tylko raz, koszty mniejsze. Stara elewacja wyglądała bardzo nieświeżo. Jednakże trudno jest nam udźwignąć finansowo ten większy projekt. W trakcie prac pojawiają się dodatkowe koszty. Obecnie, do zmieszczenia się w wydatkach, brakuje 15 500 zł. 
Liczymy na pomoc finansową. Na szczodrych darczyńców. Nasze Bóstwa będą miały już niedługo świeżo odremontowaną światynię.
Jesteśmy jednym z trzech najstarszych ośrodków ISKCON-u w Polsce. Staramy się dbać o posesję i budynek w miarę sił i środków. Służymy całej yatrze i chcemy to robić nadal.
Ostatnio dostaliśmy pomoc rzeczową, w postaci materiałów (tynki i farby), od Yadunandana Prabhu z Wałbrzycha i darczyńcy z Wrocławia (Paweł Sojka). Bardzo dziękujemy.
Nr. konta do wpłat w Volkswagen Banku:
MTŚK Świątynia we Wrocławiu
58 2130 0004 2001 0299 8086 0006
Prosimy, by w tytule opisać cel wpłaty.