Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Ratha Yatra 2019

W tym roku zapraszamy na festiwal Ratha Yatra 22 czerwca.
Tradycyjnie rozpoczniemy o godzinie 14:00 na wrocławskim Placu Solnym. Wóz przejedzie kilkukrotnie wokół Ratusza i powróci na Plac Solny, na którym o godzinie 16:15 rozpocznie się program artystyczny. Przez cały ten okres na Placu Solnym znajdować się będą nasze namioty tematyczne z książkami, pamiątkami itp. Wydawany będzie również indyjski poczęstunek.
Natomiast na scenie zagoszczą m.in. pokazy tańca bharat-natyam, tradycyjna muzyka indyjska oraz inne atrakcje. Gościem honorowym festiwalu będzie JŚ Trivikrama Swami oraz Vayiasakhi Prabhu. Również w tym roku zagra dla nas Kirtan Zone.

Zapraszamy wszystkich od współtworzenia tego niezwykłego festiwalu Pana Jagannatha, który finansowany jest wyłącznie z dobrowolnych dotacji. Festiwal ten będzie tak wspaniały jak wszyscy będziemy tego chcieli. Tylko wspólnym wysiłkiem możemy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Zwracamy się z pokorną prośbą o wsparcie do każdej osoby, która może pomóc. Razem możemy stworzyć przepiękny festiwal, dla przyjemności Pana Kryszny i pomyślności każdej osoby, która będzie w niego zaangażowana czy to jako gość czy współorganizator.

Poniżej podajemy nr konta i dane do przelewu dla osób pragnących wesprzeć finansowo tę niezwykła inicjatywę:
Międzynarodowe Towarzystwo Świadomości Kryszny
Świątynia we Wrocławiu
ul. Brodzka 157
54-067 Wrocław
Numer konta
69 2130 0004 2001 0299 8086 0002

W tytule wpłaty proszę wpisać:
Imię i nazwisko lub imię duchowe